Sme silní, vždy pozitívne naladení ľudia s frekvenciou tepu nad 80 bpm. Nápady nosíme v hlave a pre každý prípad zápisník vo vrecku. Sme superhrdinovia, ktorí zvládajú príchod na deviatu a domov odchádzajú podľa množstva práce. Prečo? Pretože v reklamnej agentúre to tak býva.

Robíš reklamu? To je v pohodeee…

Mnoho ľudí si myslí, že práca v reklamnej agentúre nie je náročná. Nie, nemajú pravdu, je náročná, ale prináša so sebou mnoho pozitív. Obľúbený homeoffice, bláznivé teambuildingy, nikdy nekončiace vzdelávanie a pre naplnenie bruška (ne)zdravé obedy alebo výdatné večere.

Takto chutí reklama

Narodeniny superhrdinov sú výnimočné!

A preto ich zo zásady oslavujeme spolu. Peniažkami poctivo vykrmujeme naše poslušné narodeninové prasiatko. Predstava narodenín bez darčeka je u nás neprípustná. Niekedy sa dokonca z darčeka tešíme viac ako oslávenec, ale psst…

Ako prasa v žite. Tak sa u nás má oslávenec

Hrdinovia majú vlastné zbrane

Ako napríklad zápisník na rýchle poznámky. Pero, skôr sadu pier, pretože tie majú najväčšiu tendenciu sa niekam stratiť. Áno, nazývame to stratou, ale vieme, že ide o neúmyselnú krádež ktorýmkoľvek kolegom. A samozrejme, pri počítači nesmie chýbať šálka kávy alebo čaju, ktorej obsah vás nabudí novou energiou pri práci.

Vyzbrojení v každej situácii

Naši klienti sú Number One

Vynakladáme pre nich maximum úsilia, času a energie. Stáva sa, že niekedy musíme v práci ostať dlhšie, občas potiahnuť aj víkendy, obetovať kúsok svojho voľného času. O to sladšie ale potom chutí chvála od spoločností ako Forbes, exe, a.s., ZSE  a mnoho iných.

Spoločne dokážeme posunúť projekt opäť o ďalší level vyššie

Ak si “náš človek”, bude o teba postarané

Superhrdina na svoju prácu potrebuje množstvo sily. Poctivo a pravidelne preto dopĺňame kávu do kávovaru. Staráme sa tiež o dodržiavanie pitného a stravovacieho režimu.
Vlastný online hrdinský JUKEBOX? Tomu sa hovorí luxus. Hudbu si vyberáme sami, potom aspoň “secret Santa” vie, akú platňu donesie na Vianoce.

Učím, učíš, učíme sa

Popri práci v reklame sa nepotrebuješ vzdelávať. To je veta, ktorú pravdepodobne nikdy nikto nevyslovil. Sme zástancami názoru, že ak rastie jednotlivec, rastie celá agentúra. Pre priaznivcov cudzích jazykov máme pripravené hodiny angličtiny v certifikovanej jazykovej škole. Našich ľudí podporujeme aj na odborných školeniach, rôznych workshopoch a nadupaných online kurzoch.

Helou, du ju spik ingliš?

 

Alebo?

Príbehy slávnych reklamných hrdinov odporúčame podávať ku káve alebo k čaju o piatej

Flexibilný pracovný čas

Hodnotný benefit, ktorý nám ponúka naša firma. Vieme, že nemusíme byť “ťuknutí” presne o 8:00 ráno, ale môžeme prísť neskôr a všetko je v poriadku. Občas sa stane, že niektorý kolega musí odísť skôr, ale efektivitu našej práce to nesmie nijako ovplyvniť. Všetko musí byť do detailov dotiahnuté.

A ako vyzerá homeoffice superhrdinu?

Žeby takto? Určite nie. Ráno musíme ako obyčajne, stihnúť raňajky a kávu. Nasleduje otvorenie množstva emailov, telefonátov a je potrebné byť k dispozícií ostatným kolegom či  klientom.  Pracujeme efektívne ako v office, možno ešte efektívnejšie, keď si svoje pohodlie môžeme urobiť pekne doma. V župane a teplých papučiach.

Sladký život hrdinu

Jedna veľká rodina…

Záleží nám na tom, aby sa celý tím v priestoroch kancelárie cítil ako doma. Každý z nás má v office vlastný komfort. Sme motivovaní a motivujeme sa navzájom. Nechceme prísť o odborníkov, len preto, že niekto pracovne vyhorí. Tomu sa snažíme všetkými možnými spôsobmi predísť. A niekedy to pomôže vyriešiť spoločný večer v kancelárii pri pive a vínku.

Spoločne strávený čas

Niekedy naši front-endi, back-endi neprídu dennodenne do kontaktu s ukecanými copywritermi či accounťákmi a naopak. Tak to vyšší reklamný systém zariadil. Preto v určitých intervaloch absolvujeme spoločné teambuildingy, ktoré utužujú agentúrne vzťahy. To čo nás spája a robí výnimočných, je totiž práve naša rozdielnosť.

To čo nás spája, je práve naša rozdielnosť

Hľadáme odvážnych hrdinov

Neustále hľadáme šikovných ľudí, ktorí prinesú do tímu opäť niečo nové. Máš správny humor, elán, poznatky a skúsenosti? Chceš sa učiť a napredovať? Ak áno, ver tomu, že ťa radi privítame. Dvere sú otvorené ako skúsenému grafikovi, tak aj začínajúcemu accounťákovi. Ak chceš zažiť hrdinský život v našej reklamnej agentúre, tak pošli životopis na hello@zonemedia.sk alebo navštív našu webstránku www.zonemedia.sk.