01

Zadanie

Developerska spoločnosť WBA Property Development nás požiadala o zastrešenie komplexného brandingu, webstránky a reklamnej kampane, ktorá zvýši povedomie o novom rezidenčnom projekte v Bratislave.

02

Riešenie

Pre developersky projekt sme navrhli nielen naming, korporátnu identitu, ale aj inovatívnu webstránku a množstvo propagačných materiálov vrátane ilustrácií. Aby sme dosiahli čo najvyššiu interakciu s obyvateľmi Bratislavy, pripravili sme online i OOH kampaň, ktoré zvýšili vizibilitu developerskeho projektu u potenciálnych zákazníkov.

Corporate identity

Rezidenčný projekt Belaria Koliba sa nachádza v exkluzívnej lokalite Bratislava Koliba, ktorá je synonymom zelene a relaxu. Preto sme korporátnu identitu odeli do zeleno-bielych farieb, ktoré dodali propagačným materiálom vizuálnu príťažlivosť so štipkou exkluzivity.

Grafický návrh ilustrácií

3D vizualizácie rezidenčného projektu sme prekreslili do pútavých ilustrácií, ktoré reálne odzrkadľujú autentickosť rezidenčnej zóny Belaria Koliba. Jemné línie ilustrácií s dôrazom na farby v kombinácii s emotívnym prvkom dieťaťa zapôsobia na každého človeka.

Webstránka

Pri návrhu webu Belaria Koliba išlo o informáciami nabitú webstránku s niekoľkými podstránkami a jednoduchým kontaktným formulárom. Našou úlohou bolo ponechať stránke prehľadnosť a vizuálnu príťažlivosť naprieč veľkému množstvu údajov. Nezabudli sme aj na užívateľov mobilných zariadení, ktorí si môžu webstránku pozrieť aj v responzívnom dizajne.

Nadčasový dizajn

Inštinktívne navrhnutý dizajn webstránky naviguje užívateľov nielen k dôležitým informáciám, ale aj k požadovanej akcii. Dobré zvládnuté UI a UX - praktické a efektívne.

OOH kampaň

K zvýšeniu vizibility developerskeho projektu prispeli aj reklamné billboardy a ďalšie nosiče rozmiestnené v Bratislave a jej prímestských častiach. Opäť sme stavili na emotívny prvok dieťaťa držiace plyšovú hračku v náručí. V pozadí billboardu je znázornená rezidenčná zóna. Význam projektu sa nestratil, ba naopak. Vyzdvihli sme tým ďalší benefit - Belaria Koliba - Domov...

Máte záujem o naše služby?

Ahojte Hrdinovia,
volám sa
a potrebujem
. Na celú parádu mám
. Najjednoduchšie ma zastihnete emailom na
alebo na čísle
.
PS: O agentúre som sa dozvedel
a už teraz sa teším na