01

Zadanie

Zabezpečiť rozsiahly redizajn webstránky a korporátnej identity spoločnosti. Pripraviť atraktívne video, printové materiály a landing page pri príležitosti účasti spoločnosti CMF Slovakia na medzinárodnom veľtrhu InnoTrans 2016.

02

Riešenie

Spoločnosť CMF Slovakia sa špecializuje na výrobu a dodávku komponentov z ocele, nerezovej ocele a hliníka. Keďže sa orientuje najmä na zahraničný B2B trh, bola účasť spoločnosti na veľtrhu InnoTrans 2016 kľúčová pre získanie kvalitných leadov na ďalšie obdobie. Naša spolupráca sa preto orientovala najmä na zvýšenie atraktivity a vizibility značky pred veľtrhom a počas veľtrhu v Berlíne.

Branding

Pre klienta sme zabezpečili prakticky všetky promomateriály, ktoré zamestnanci využili na veľtrhu aj mimo neho. Od brožúry cez vizitky, ECO tašky, usb kľúče až po darčekovú Slivovicu pre obchodných partnerov. Všetko v jednotnom štýle a dokonale zladené.

Webstránka

Pri dizajne webstránky sme využili atraktívne vertikálne menu, ktoré využíva funkcionalitu scroll hijacking (posúvanie webstránky po celých obrazovkách), vďaka čomu je webstránka maximálne prehľadná a užívateľsky prívetivá. Celé prostredie webu je navrhnuté pre čo najmenej kliknutí a rýchlu navigáciu k potrebným informáciám. Stránku sme plne lokalizovali do dvoch cudzích jazykov a už štandardne optimalizovali pre mobilné zariadenia.

Microsite

Aby sa náš klient na veľtrhu odlíšil od množstva technologických spoločností, pripravili sme pútavú landing page/microsite rešpektujúcu vizuálny štýl webstránky, DTP materiálov aj samotného veľtrhu. Prostredníctvom tejto microsite si mohli návštevníci InnoTrans a obchodní partneri CMF Slovakia dohodnúť stretnutie priamo na veľtrhu alebo bezprostredne po ňom. Taktiež tu mali možnosť zistiť informácie o umiestnení stánku či získať kontakty priamo na vedenie spoločnosti. Aj vďaka tejto aktivite klient ohodnotil svoju účasť na podujatí ako mimoriadne prínosnú.

Interaktívna prezentácia

Ako efektívne predstaviť spoločnosť a jej produkty v prípadoch, keď sa k vám prihovárajú tisícky návštevníkov v rôznych jazykoch a s požiadavkami na rôzne informácie? Navrátili sme život PDFkovým prezentáciám!

Pre klienta sme pripravili rozsiahly PDF dokument, ktorý sme doplnili o interaktívne klikateľné plochy, vďaka čomu sa v ňom zorientuje úplne každý. Takmer 90 stranový dokument v 3 jazykoch sa stal neuveriteľnou pomôckou pre všetkých členov obchodného tímu, ktorí vedeli okamžite reagovať na požiadavky návštevníkov výstavného stánku. Jednoduché a efektívne!

Sociálne siete

InnoTrans Berlin je veľtrh so silnou komunitou a zázemím najmä na Twitteri. Aby sme klienta zvýraznili aj vo svete sociálnych sietí, zabezpečili sme vytvorenie, branding aj tvorbu obsahu počas podujatia. Kombináciou vopred pripravených a na mieste vytvorených fotografií sa nám podarilo posunúť komunikáciu spoločnosti opäť o level vyššie, čo sa prejavilo najmä na spokojnosti klienta s celkovým výsledkom spolupráce.

Newsletter

B2B zákazníci sú dokonalou cieľovou skupinou na využitie efektívneho a premysleného email marketingu. Z tohto insightu sme vychádzali aj pri aktivitách pre klienta CMF Slovakia. Vhodne zacielenými a vizuálne príťažlivými newslettermi sa nám podarilo osloviť potenciálnych obchodných partnerov a informovať ich o možnosti dohodnúť si stretnutie priamo na veľtrhu. Nasledujúcim newsletterom po skončení podujatia sme im poďakovali za spoluprácu a nadviazali nové priateľstvá.

Photo & Video

K zabezpečeniu komplexnej komunikácie značky patria aj atraktívne fotografie a nadupané prezentačné video. Obe tieto časti sme pre klienta zabezpečili v extrémne krátkom čase bez zníženia kvality výstupov.

Máte záujem o naše služby?

Ahojte Hrdinovia,
volám sa
a potrebujem
. Na celú parádu mám
. Najjednoduchšie ma zastihnete emailom na
alebo na čísle
.
PS: O agentúre som sa dozvedel
a už teraz sa teším na