01

Zadanie

Spoločnosť exe, a.s., ako jeden z najvýznamnejších softvérových integrátorov na Slovensku nás požiadala o návrh atraktívneho redizajnu existujúcej webstránky s dôrazom na moderné grafické prevedenie a na mieru pripravený copywriting pri zachovaní profesionality a odbornosti obsahu.

02

Riešenie

V rámci zadania sme pre exe, a.s. pripravili úplne nový dizajn webstránky s dôrazom na jednoduché UI elementy, moderné prevedenie a profesionálny vzhľad. Kvalitný copywriting a reálne fotografie zamestnancov pridali spoločnosti ľudský rozmer, ktorý zväčša technologickým firmám chýba.

Corporate design

Spoločnosť exe, a.s. mala už pri začiatkoch našej spolupráce definovanú vizuálnu identitu a komplexný vzhľad propagačných materiálov. Existujúcemu dizajnu však chýbal charakter a atraktivita, ktorá je dnes neodlučiteľnou súčasťou moderných firiem. Popri redizajne webstránky sme preto postupne navrhli niekoľko dizajnových zmien, ktoré zlepšili celkový image firmy aj mimo online sveta.

Výročná správa

Pre klienta sme pripravili aj kompletný vizuál prvej výročnej správy, v ktorej sme využili na mieru prispôsobené ikony a citlivo formovanú korporátnu identitu.

Webstránka

Pôvodná webstránka spoločnosti nevyhovovala požiadavkám na modernú firemnú prezentáciu ani portfóliu produktov exe. V rámci redizajnu sme preto navrhli nový vizuálny štýl i štruktúru webstránky. V súčasnosti web využíva veľké fullscreen fotografie zamestnancov, prepracovanú typografiu a vhodne rozdelený obsah. Web rešpektuje najnovšie UI, UX prvky a reponzívne zobrazenie na všetkých mobilných zariadeniach.

Máte záujem o naše služby?

Ahojte Hrdinovia,
volám sa
a potrebujem
. Na celú parádu mám
. Najjednoduchšie ma zastihnete emailom na
alebo na čísle
.
PS: O agentúre som sa dozvedel
a už teraz sa teším na