01

Zadanie

Prepravná spoločnosť In Time Express nás požiadala o zastrešenie komplexnej komunikácie v online a offline prostredí, vytvorenie novej webstránky a firemnej identity. Súčasťou zadania bol aj návrh a exekutíva k obsahovej stratégii a platenej inzercii v rôznych formátoch.

02

Riešenie

Pre klienta sme pripravili funkciami nabitú webstránku, korporátnu identitu a mnoho propagačných materiálov vrátane dizajnu interiéru prevádzky aj printovej inzercie. V priebehu spolupráce sme niekoľkokrát realizovali PPC kampane zamerané na pružné zvýšenie počtu objednávok aj povedomia o značke. Dlhodobo zabezpečujeme tvorbu obsahu a content marketingovej stratégie.

Corporate identity

Na slovenskom trhu by ste ťažko hľadali prepravnú spoločnosť, ktorá dbá na svoj imidž tak intenzívne ako In Time Express. Skvelý prístup klienta a progresívne myšlienky našich dizajnérov dosiahli postupné vyprofilovanie firemnej identity, ktorá pôsobí uceleným a špičkovo spracovaným dojmom.

Webstránka

Pri pilotnom návrhu webstránky pre spoločnosť In Time Express išlo o jednoduchú prezentáciu s niekoľkými podstránkami a základným kontaktným formulárom. Dôkladnou analýzou prostredia, konkurencie a narastajúcimi požiadavkami klienta sa v priebehu niekoľkých rokov webstránka premenila na masívnu webovú platformu, ktorá v súčasnosti ponúka všetko, čo od moderného webu môžete očakávať.

Máte záujem o naše služby?

Ahojte Hrdinovia,
volám sa
a potrebujem
. Na celú parádu mám
. Najjednoduchšie ma zastihnete emailom na
alebo na čísle
.
PS: O agentúre som sa dozvedel
a už teraz sa teším na