01

Zadanie

Vytvoriť takú webovú stránku, ktorá bude zosobnením charakteru spoločnosti a zároveň návštevníkom inšpiratívnym spôsobom sprostredkuje všetky potrebné informácie. Vytvoriť logo, ktoré bude vystihovať podstatu spoločnosti a zároveň ju dostatočne odlišovať od konkurencie. Vrámci jednotnej vizuálnej komunikácie pripraviť aj dizajn reklamných predmetov.

02

Riešenie

Pre slovenskú špičku v cateringových službách Nektar Catering sme pripravili vizuálne jednotný a zároveň pôvabný web. Dominantnými dizajnovými prvkami sú rozmerné ilustračné fotografie doplnené disktrétnymi pastelovými odtieňmi teplých farieb. Tieto odtiene sú súčasťou aj logo manuálu. Pri tvorbe loga sme sa inšpirovali harmóniou a krásou v jednoduchosti. Tieto atribúty sú dominantné v celej vizuálnej komunikácii Nektar Catering.

Dizajn a vizuálne prvky

Nadčasovosť a prirodzenosť moderného dizajnu inšpirovaného individualitou každého klienta. Jednotné farebné prevedenie v teplých pastelových odtieňoch korešponduje so zvoleným typom písma. Takto môžeme zhrnúť charakteristiku nového vizuálneho štýlu Netkar Catering.

Logotyp

Výsledná podoba loga je zosobnením princípov a hodnôt, ktoré spoločnosť Nektar Catering ponúka svojim klientom. Symbolika kolibríka hovorí o harmónii, radosti a pôžitku, čo sú zároveň aj hlavné atribúty charakterizujúce spoločnosť. Jej cieľom je sprostredkovať pocit mimoriadnosti každému klientovi s dôrazom na individuálny prístup v realizácii eventov či cateringových služieb.

Logo manuál

Pre klienta sme okrem návrhu samotného loga pripravili aj kompletný manuál, ktorý definuje základné pravidlá a spôsoby požívania loga Nektar Catering. Poskytuje aj súhrn štandardov a možností jeho aplikácie, povolených farebných kombinácií či špecifikáciu typu písma pri prezentovaní značky. Dizajn manuál určuje jednoznačné charakteristické prvky značky, čím ju nielen odlišuje od konkurencie, ale vytvára aj nezameniteľnú pozíciu v očiach klientov.

Webstránka

Symfónia gurmánskej vášne a nových inšpiráci, ktoré prináša Nektar Catering, je dominantná v dizajnovom prevedení novej webstránky na platforme WordPress. Jednoduché a prístupné užívateľské nastavenia doplnené o nenútené animácie, či presvedčivý copywriting spĺňajú všetky nároky špičky slovenského cateringu. Farebnosť webu zodpovedá pastelovým odtieňom zadaných v logomanuále a zároveň je doplnená o vkusné rozmerné fotografie. Webu dominuje prehľadnosť a minimalistický dizajn.

Vizuálna identita

Okrem Dizajn manuálu a moderného webu sme pre spoločnosť Nektar Catering pripravili aj návrh vizuálnej identity. Pre zachovanie profesionálity a individuálneho prístupu sme zvolili tmavé odtiene vizitiek i minimalistický vzhľad hlavičkového papiera.

Máte záujem o naše služby?

Ahojte Hrdinovia,
volám sa
a potrebujem
. Na celú parádu mám
. Najjednoduchšie ma zastihnete emailom na
alebo na čísle
.
PS: O agentúre som sa dozvedel
a už teraz sa teším na