01

Zadanie

Navrhnúť prezentačnú webstránku pre novootvorený golfový rezort v blízkosti Nitry. Vytvoriť propagačné video s dynamickými prvkami s dôrazom na detaily. Vybrať online marketingové kanály pre zvýšenie povedomia o značke u aktívnych hráčov, ale aj negolfistov.

02

Riešenie

Pre rezort RED OAK Golf Club sme pripravili novú webstránku, emailovú kampaň a propagačné video, v ktorom sme odkomunikovali benefity ihriska. V rámci kampane sme zabezpečili vysokú interakciu užívateľov so značkou a získali cenné leady, s ktorými naďalej aktívne pracujeme.

Webstránka

Webstránka nového golfového rezortu RED OAK Golf Club predstavuje spojenie jednoduchých UI elementov a moderného dizajnu v kompaktnom OnePage layoute. Vizuálne príťažlivé fotografie a unikátne texty umožňujú pohodlnú orientáciu a rýchlo dostupné informácie pre aktívnych golfistov, ale aj širokú verejnosť.

Efektívne UI elementy

Príťažlivosť, jednoduchosť a nadčasovosť. Takto by sme mohli definovať webstránku golfového rezortu RED OAK Golf Club. Príjemná farebnosť, dôkladné rozmiestnenie jednotlivých prvkov a elementov sú zárukou spokojných a pravidelných návštevníkov.

Newsletter

Aby sme efektívne mohli vyslať informáciu do sveta o novom golfovom rezorte v blízkosti Nitry, rozhodli sme sa využiť silu email marketingu. Po oficiálnom spustení webstránky sme rozoslali vizuálne príťažlivý a informáciami nabitý newsletter, ktorý nám zaručil pozitívny feedback zo strany príjemcov.

Video

Golfový rezort RED OAK sa verejnosti predviedol v celej svojej kráse prostredníctvom videa. Pôsobivé a úplne prvé zábery natočené dronom zachytávajú ihrisko a prostredie okolitej prírody ako aj ideálne podmienky na relax. Video sme doplnili o kľúčové informácie, ktorými sme zabezpečili jeho dynamickosť.

Máte záujem o naše služby?

Ahojte Hrdinovia,
volám sa
a potrebujem
. Na celú parádu mám
. Najjednoduchšie ma zastihnete emailom na
alebo na čísle
.
PS: O agentúre som sa dozvedel
a už teraz sa teším na