01

Zadanie

Vytvoriť prehľadný a inovatívny web, ktorý jasne sprostredkuje vízie firmy nielen obsahom, ale aj vizuálnym spracovaním. Sprístupniť prehľad informácií o technológiách, produktoch a aplikáciách najmä potenciálnym nákupcom a architektom. Implementovať prvky online katalógu produktov s dôrazom na dynamické vyhľadávanie a možnosť filtrovania.

02

Riešenie

Praktický a čistý dizajn umožňuje jednoducho nájsť to, čo potrebujete. Vzhľad a obsahová náplň webu sprostredkuje jeho návštevníkom všetky výhody, ktorými spoločnosť disponuje. Po vizuálnej stránke dominujú korporátne farby a čistý minimalistický vzhľad, ktorý reprezentuje kvalitu a profesionálny prístup spoločnosti SEC.

Vizuálny štýl

Pri tvorbe dizajnu webstránky sme vsadili na prehľadnú typografiu, technický štýl, líniové ikony a vizuálne príťažlivé fotografie v kombinácii s korporátnymi farbami spoločnosti. Využitím týchto prvkov sme dosiahli moderný vzhľad, ktorý pozitívne dopĺňa celkový imidž spoločnosti.

Webstránka

Pri tvorbe webu sme sa držali požiadaviek klienta - zaujať návštevníka a sprostredkovať všetky potrebné informácie v jednoduchom a zrozumiteľnom prevedení. Web disponuje viacerými inovatívnymi prvkami ako je geolokácia, prostredníctvom ktorej sa stránka prepína do jazykovej verzie v závislosti od toho, z akej IP adresy sa na ňu návštevník pozerá. Okrem toho je web naprogramovaný do maximálnej miery tak, aby ju klient vedel spravovať sám.

Inteligentné filtrovanie

Pre zvýšenie prehľadnosti v katalógu produktov sme naprogramovali inteligentné filtrovanie, ktoré na základe zadaných parametrov dokáže zobraziť zodpovedajúce produkty. Okrem vlastností jednotlivých produktov sme pridali aj ich kompletnú dokumentáciu pripravenú na stiahnutie, či odkaz na referencie, v ktorých bol konkrétny produkt použitý. Zákazník tak dostáva úplné informácie bez potreby zdĺhavého vyhľadávania na niekoľkých podstránkach.

Technológie

Na stránke prezentujúcej technológie dominuje súlad interaktívneho dizajnu v podobe 3D vizualizácie výrobného závodu s popisom využívaných technológií i jeho jednotlivých častí. Potenciálny klient alebo obchodný partner tým získava celkom ucelený pohľad na to, v akom rozsahu spoločnosť pracuje a aké technológie pri výrobnom procese využíva.

Máte záujem o naše služby?

Ahojte Hrdinovia,
volám sa
a potrebujem
. Na celú parádu mám
. Najjednoduchšie ma zastihnete emailom na
alebo na čísle
.
PS: O agentúre som sa dozvedel
a už teraz sa teším na