01

Zadanie

Vytvoriť novú prezentačnú webovú stránku rešpektujúcu najvyššie požiadavky na dizajn a použiteľnosť. Technicky zabezpečiť optimalizáciu stránky pre vyhľadávače (SEO) s cieľom kontinuálne zvyšovať návštevnosť webu a zvýšiť povedomie o produktoch a značkách, ktoré spoločnosť distribuuje.

02

Riešenie

Pre spoločnosť Siklienka sme pripravili úplne nový dizajn webstránky s dôrazom na efektívne UI elementy, príjemnú farebnosť a čistý, minimalistický vzhľad. Na pravidelnej báze zabezpečujeme “technické SEO” a optimalizujeme obsah pre dlhodobé zvyšovanie organickej návštevnosti webu. Informačnú hodnotu stránky zvyšuje blog, ktorý prináša najnovšie informácie o distribuovaných produktoch.

Siklienka

Spoločnosť Siklienka patrí medzi firmy s najväčšími skúsenosťami v oblasti importu silikónových implantátov a výplňových materiálov na Slovensku. Orientuje sa na pomoc ľuďom s estetickými nedostatkami, vďaka čomu im umožňuje žiť spokojnejší a sebavedomejší život.

Webstránka

Keďže jednou z požiadaviek klienta na nový web bola aj jeho jednoduchá administrácia, postavili sme ju na redakčnom systéme WordPress. Celý dizajn webstránky rešpektuje najnovšie štandardy a je zložený z veľkých imidžových fotografií, ktoré sú doplnené príjemnou bledo modrou farebnosťou reprezentujúcou čistotu a profesionalitu.

Máte záujem o naše služby?

Ahojte Hrdinovia,
volám sa
a potrebujem
. Na celú parádu mám
. Najjednoduchšie ma zastihnete emailom na
alebo na čísle
.
PS: O agentúre som sa dozvedel
a už teraz sa teším na