01

Zadanie

Navrhnúť a naprogramovať prezentačnú webstránku slovenského výrobcu hliníkových a plastových okien, dverí i strešných konštrukcií. Implementovať prvky online katalógu funkčne pripraveného pre prípadnú implementáciu komplexného e-commerce riešenia. Využiť čisté línie dizajnu, ktoré budú kopírovať charakter ponúkaných produktov.

02

Riešenie

Pre spoločnosť Slovacom sme navrhli atraktívny dizajn novej prezentačnej webstránky, ktorá rešpektuje zaužívané prvky vizuálnej identity spoločnosti a umožňuje moderným spôsobom prezentovať produkty i benefity firmy. Architektúra webstránky je navrhnutá z ohľadom na budúce potreby značky a je maximálne koncentrovaná na bezchybný užívateľský zážitok.

Webstránka

Prehľadnosť, štýl a príjemné nerušivé animácie. Asi takto by sme mohli charakterizovať novú webstránku značky Slovacom. Pri tvorbe funkčného riešenia sme sa sústredili na využitie čistých dizajnových línií a technických fotografií, ktoré sú doplnené starostlivo pripraveným copywritingom. Práve texty sú elementom, ktorý v prípade webu Slovacom nesú najväčšiu časť celkovej emócie. Umožňujú používateľom plynule prechádzať obsah a jednoducho mu porozumieť.

Máte záujem o naše služby?

Ahojte Hrdinovia,
volám sa
a potrebujem
. Na celú parádu mám
. Najjednoduchšie ma zastihnete emailom na
alebo na čísle
.
PS: O agentúre som sa dozvedel
a už teraz sa teším na